Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji jako pierwsze na Podkarpaciu z licencją na pokazywanie wszystkich meczów Euro 2024!

Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji uzyskało licencję na transmisję wszystkich meczów mistrzostw Europy 2024. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa na Podkarpaciu, która przyniesie mieszkańcom regionu niezapomniane sportowe emocje i wyjątkowe wspólne chwile spędzone przy największym piłkarskim wydarzeniu Europy. - Wiemy dobrze, że sport na najwyższym poziomie, a już na pewno ten reprezentacyjny, angażuje i łączy absolutnie zdecydowaną większość Polaków. Wychodząc temu naprzeciw, zorganizujemy w Ropczycach piłkarską Strefę Kibica – mówi Marek Ormiański, Dyrektor RCSiR.

Zdjęcie tytułowe

Od 14 czerwca do 14 lipca 2024 roku, Stadion Miejski w Ropczycach stanie się centrum piłkarskich emocji. Wybrane mecze mistrzostw Europy będą transmitowane na żywo na dużym ekranie w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica. Mieszkańcy Ropczyc i okolic będą mogli razem kibicować reprezentacji Polski, ale także innym zespołom, ciesząc się atmosferą, która przeniesie ich prosto na europejskie stadiony. - Wspólne oglądanie meczów to coś więcej niż tylko sport. To budowanie społeczności, wspólne przeżywanie radości i emocji, które przynosi piłka nożna. Chcemy, aby nasi mieszkańcy mogli tego doświadczyć podczas zbliżającego się Euro - podkreśla Ormiański.

Lewandowski

Tegoroczne mistrzostwa Europy odbędą się w Niemczech. Reprezentacja Polski zagra w grupie z Holandią (16.06., 15:00, niedziela), Austrią (21.06., 18:00, piątek) oraz Francją (25.05., 18:00, wtorek). Wszystkie te mecze obejrzycie w Strefie Kibica. Mistrzostwa otworzy spotkanie Niemcy – Szkocja, które zostanie rozegrane w piątek, 14 czerwca o godzinie 21:00. Euro zakończy się pojedynkiem finałowym, który zaplanowano na 14 lipca o godzinie 21:00.

Zdjęcie TVP Sport
Fot. TVP Sport

Szczegółowy rozkład transmisji oraz informacje o wydarzeniach towarzyszących Strefie Kibica będą regularnie aktualizowane na stronie internetowej Ropczyckiego Centrum Sportu i Rekreacji, oraz profilu społecznościowym Facebook. Dołącz do nas i kibicuj razem!